Sektörde Uzun Yılların Vermiş Olduğu, Deneyimli Genç ve Dinamik Ekibimizle Birleştirerek AYD MAKSAN MAKİNA SANAYİ olarak; Ağırlıklı iş makineleri olmak üzere araç yedek parçaları üretimi yaparak iş hayatına başlamıştır.

Kuruluşumuzdan itibaren en temel hedefimiz KALİTELİ ÜRETİM, ZAMANINDA TESLİMAT olmuştur.

Hızlı bir şekilde makine parkurunu yenileyen AYD MAKSAN MAKİNA SANAYİ 2020 yılında, yeni üretim yerinde Kapasitesini büyüterek Sektörde atılım yapmıştır.

Müşterilerinden gelen talepleri dikkate alarak üretim kapasitesini arttıran ve müşteri portföyünü de genişleten firmamız kaliteden taviz vermeden sürekliliğini devam ettirecektir.

Kalite Kontrol sürecine çok önem veren firmamız AYD MAKSAN MAKİNA SANAYİ bulunduğu konumu ve üretim kalitesini hiçbir zaman yeterli görmeyerek sürekli kendisini geliştirme çalıştırmıştır. Üretim Kalitesini artırmak için, çalışan personeline düzenli eğitim verilmesine özen göstermiş, güncel üretim teknolojilerini takip ederek ve böylelikle üretim kalitesini arttırmıştır. Yurtdışında başta Almanya, Hollanda ve İngiltere olmak üzere Otomotiv, Makine yedek parça imalatı ile sektörlerindeki önemli firmaların tedarikçisi olarak hizmet sunmaktadır.

AYD MAKSAN müşterilerinin iş hayatındaki başarısını her zaman kendi başarısı olarak görmüştür. En temel hedefi olan yüzde yüz müşteri memnuniyetini gerçekleştirmek için kaliteli üretimin yanında, zamanında teslim ve müşteri gizliliği ilkelerini benimsemiştir.